VDSL Media Converter ALLIED TELESIS AT-MC605-60
QUAN ĐIỂM TRONG KINH DOANH
SẢN PHẨM TỐT - GIÁ CẠNH TRANH - DỊCH VỤ HOÀN HẢO.
TOÀN THỂ NHÂN VIÊN CÔNG TY VIỄN THÔNG THÀNH PHỐ LUÔN LUÔN LẮNG NGHE & PHỤC VỤ KHÁCH HÀNG TỐT NHẤT.
4,011,000 VND (Chưa bao gồm VAT)
Thông tin kỹ thuật
- Media Converter VDSL to 10/100TX & POTS port - Subscriber/Provider.
- Up to 100Mbps / 60Mbps VDSL operation up to 3km or 10,000ft.
- Can function as a subscriber or provider by flipping a switch.
- Traffic shaping upstream and downstream.
- Supports both fast mode and interleave mode.
- Operates over category 1, 2, 3 or 5 telephone quality cabling.
- 10/100 Ethernet port POTS port.
- Integral POTS splitter.
- Auto MDI/MDI-X.
- Power, Ethernet activity and link LEDs.
- VDSL link and rate LEDs.
- Fully configurable using front panel dipswitch.
- Standalone and rack-mountable.
- Wall-mountable using optional AT-WLMT bracket.
- Compact form factor.
- Rate-limiting is supported with the line-rate cap at 50Mbps / 20Mbps.
- Metal chassis.
- Energy Star compliant external power adapter.
- Subscriber/provider unit with EnergyStar multi-country power adapter.
Thông tin chi tiết
- Integral POTS splitter.
- Auto MDI/MDI-X.
- VDSL link and rate LEDs.
- Compact form factor.
- Metal chassis.
Đặc tính kỹ thuật
Model AT-MC605-60
4M flash, Half/full-duplex, Auto-negotiation, Auto MDI/MDI-X
Interface Connections
VDSL interface RJ-11
Ethernet interface RJ-45
POTs interface RJ-11
Management 4-pin DIP switch
Reliability
MTBF 700,000 hours
Power Characteristics
External power supply 120V AC, 60Hz (US model), 240V AC, 50Hz
Input supply voltage 12 VDC
Max current 500 mA
Power consumption 4 W
Environmental Specifications
Operating temperature 0°C to 40°C
Storage temperature -25°C to 70°C
Relative humidity 5% to 95%